YENİ İMAJ YENİ HEDEF

Özel Dünyam Hastanesi, 10. Yılında logo değişikliğine gitti. Yapılan değişiklikle ulusal ve uluslararası platformda dikkat çekme ve güven oluşturmada etkili olmayı hedeflediklerini dile getiren Özel Dünyam Hastanesi başhekimi Dr. Erol Bedir, basına verdiği yazılı açıklamada şunları kaydetti:


143 Görüntüleme

“Değerli Basın Mensupları; 25 Ocak 2011 tarihinde halkımıza hizmet sunmaya başlayan ÖZEL DÜNYAM HASTANESİ, 10. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. 25 yıldır Kayseri ve civar illerde sağlık hizmeti sunan grubumuz, vizyonunda ve misyonunda yer alan sürekli yenilenme ilkesinden hareketle “LOGO DEĞİŞİKLİĞİ’ yapma kararı almıştır.

Sağlık hizmeti sunmada mükemmeliyet odaklı, sürekli değişim ve gelişimi misyon edinmiş olan hastanemiz, 10 yıl içinde koymuş olduğu hedefe ulaşmış,  ulusal ve uluslar arası standartlarda hizmet veren bir hastaneye dönüşmüştür. Hastanemiz; Kayseri ve çevresinde tek bir kompleks içinde 226 yatak sayısı ve 25. 000 M2 kapalı alanı ile en büyük özel hastane konumuna gelmiştir. 2011 yılında Kayseri ve civar illerine hizmet vermeye başlayan hastanemiz, bugün Türkiye’nin diğer illerinden ve yurt dışından gelen insanlarında öncelikli tercihi haline gelmiş durumdadır. 

ÖZEL DÜNYAM HASTANESİ’nin bu başarısında;  etik ilkelere bağlı, insan haklarına saygılı ve kaliteli hizmeti kendisine şiar edinmiş uzman sağlık kadromuzun payı büyüktür. Modern teknolojiyi yakından takip eden, hasta güvenliğini ön planda tutan, dünya standartlarında hizmet anlayışını benimsemiş, yenilikçi ve katılımcı yönetim anlayışımızın bizi bu noktaya getirdiğinin altını çizmemiz gerekir.

Sürekli gelişme ve kesintisiz yenilenme vizyonu ile hareket eden hastanemiz, Kayseri’de ve civar illerde “Sağlık Turizmi’nin” öncüsü olma misyonunu gerçekleştirme yolunda emin adımlarla yürümektedir.     

Ulusal ve uluslararası sağlık hizmetinde öncü olmayı başarmış olan hastanemiz,  25 Ocak 2021 tarihi itibariyle, 10 yıl boyunca kullandığı YAZI KARAKTERİ’ni ve LOGO’sunu değiştirecektir.

Bu değişikliğin amacı; sağlıkta yenilik ve değişmenin öncüsü olan hastanemizin; başta Kayseri olmak üzere, Türkiye’deki ve yurt dışındaki olumlu algısını daha da ileri taşımaktır. Logo değişikliği ile algıda seçicilik hedeflemekteyiz. Günümüz modern dünyasında hizmetle birlikte, imajın da önemli ve etkileyici olduğu herkesçe malumdur. Görselliğin;  güven oluşturmada,  dikkat çekmede, kalıcı ve hatırlatıcı olmada çok etkili olduğunun farkındayız. Bu nedenle, logomuzu daha dikkat çekici ve daha akılda kalıcı bir görüntü ile sunmayı hedefledik.  Logo değişikliğinin ulusal ve uluslar arası zeminde “Sağlık Turizmi” hedefine ulaşmada önemli bir etkiye sahip olacağına inanıyoruz.

Logomuzu belirlerken Türkçenin imkânlarından ve güzelliklerinden önemli ölçüde faydalandığımızı,  yazı karakterlerinin belirlenmesinde Türkçe karakterlerin kullanıldığını ve özellikle Türkçe büyük harflerin tercih edildiğini vurgulamak isteriz.

Bu çalışmalar yapılırken tüm hat, yazı ve basılı dokümanlar günümüz kurumsal yapısına uygun olarak dizayn edilmiştir. 25 Ocak 2021 tarihi itibarıyla kullanmaya başlayacağımız bu dokümanların bütün taraflara hayırlı olmasını dilerim.

Değerli basın mensupları;  yeni LOGO’muzu tanıtmak ve hastanemizin diğer yenilikçi tıbbi ve teknik faaliyetleri hakkında bilgi vermek için sizleri kompleksimizde ağırlamak isterdim.  Sizleri ayrıca 25 Ocak 2021 tarihinde 10. kuruluş yıl dönümümüzü kutlamak için davet etmek de isterdim. Maalesef bu isteğimi gerçekleştiremedim. Malum “COVİD 19 salgını” nedeniyle sizleri ancak bu yazı aracılığıyla bilgilendirebiliyorum

Bu sıkıntılı günleri atlatıp sağlıklı günlere kavuştuğumuzda,  şehrimiz ve ülkemiz adına gururlanacağımız, mutlu ve umutlu olacağımız hizmetlerimizi, hastanemizde daha ayrıntılı olarak sizlerle paylaşabilmek umuduyla

            Sevgi ve saygıyla.”

Yazar

ertehaber.com

0 Yorum:

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şunlar da hoşunuza gidebilir

  • ertehaber.com
  • 13.03.2021 14:37
KAYSERİ YÜKSEK HIZLI TREN HİKAYESİ
  • ertehaber.com
  • 27.03.2021 16:16
Dünyam Hastanesi
  • ertehaber.com
  • 04.03.2021 13:40
Goriller Kovid-19 aşısı oldu