Melikgazi toplu temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürmeye devam ediyor

Daha temiz bir çevre için çalışan Melikgazi Belediyesi, Hisarcık ve Kıranardı mahallelerinde tüm ekiple beraber toplu temizlik çalışması yaptı.


78 Görüntüleme

Temizlik çalışmalarını düzenli olarak sürdürdüklerini ve buna yönelik çalışmaları artırdıklarını söyleyen, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Belirlenen mahallelerde çok sayıda belediye işçisinin beraber gerçekleştirdiği toplu temizlik ile sokaklar temizleniyor. Ekiplerimiz kepçe, kamyon, büyük ve küçük süpürge, konteyner yıkama aracı, çöp aracı ve ilaçlama araçlarıyla çalışarak mahalle temizliğini gerçekleştirdiler. Toplu temizlik çalışması ile mahalleleri köşe bucak temizliyoruz. Vatandaşlara hijyenik yaşam alanları sunmayı amaçlıyoruz. Belirlenen program dahilinde çöp konteyner’ları, yol ve kaldırım kenarındaki yabani otlar, boş arsalar, cadde ve sokakların temizliği yapılarak dezenfekte ediliyor. Daha temiz bir Melikgazi için tüm belediye ekibi iş başında çalışıyor. Tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim.” diye konuştu.

Toplu temizlik çalışması ile mahallesinin tertemiz olduğunu söyleyen Hisarcık Mahalle Muhtarı Nazım Söğüt, “Melikgazi Belediyesi mahallemizde toplu temizlik çalışması başlattı. Mahallemizde düzenli olarak temizlik çalışmaları yapılıyor ancak bugün köşe bucak toplu halde temizlik yapıldı. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’na ve bütün personellerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Yazar

ertehaber.com

0 Yorum:

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şunlar da hoşunuza gidebilir

  • ertehaber.com
  • 26.02.2021 09:33
Umut Mart ayında
  • ertehaber.com
  • 12.05.2021 09:49
Çip krizi Subaru'da üretimi azalttı
  • ertehaber.com
  • 18.12.2021 12:44
Saat 14.30 buluşalım