Mehmet Yalçın'ın 24 yaşındaki oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

KAYMOS Başkanı ve KUMSmall AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Başkan Yardımcısı sanayici Mehmet Yalçın'ın 24 yaşındaki oğlu Bahri Yalçın Bünyan yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.


110 Görüntüleme

Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) Başkanı ve KUMSmall AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Başkan Yardımcısı sanayici Mehmet Yalçın'ın 24 yaşındaki oğlu Bahri Yalçın Bünyan yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. 

Gece 21:30 sularında Bünyan yolu üzerinde motosikletiyle seyir halinde olan Bahri Yalçın, Çimsa yakınlarında Gölbaşı kavşağında bir otomobil ile çarpıştı.
Feci kazada Bahri Yalçın olay yerinde hayatını kaybetti. 

Bahri Yalçın’ı özel bir köpek çiftliğinde bekleyen ve gelmeyince merak edip yola çıkan arkadaşları da olay yerine geldi.
Bahri Yalçın’ın vefat ettiğini öğrenen arkadaşları sinir krizleri geçirdi.
Bahri Yalçın’ın cesedi Eski Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken acı haberi alır almaz hastaneye koşan baba Mehmet Yalçın ve yakınları sinir krizleri geçirdi.

Erte Medya olarak Bahri Yalçın’a Allah’tan rahmet babası Mehmet Yalçın başta olmak üzere tüm yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) Başkanı ve KUMSmall AVM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Başkan Yardımcısı sanayici Mehmet Yalçın, mobilya sektöründe üretim yapan Lüks Yalçınlar ve Seher Mobilya firmalarının sahipleri arasında yer alıyor.

Yazar

ertehaber.com

0 Yorum:

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şunlar da hoşunuza gidebilir

  • ertehaber.com
  • 13.03.2021 14:37
KAYSERİ YÜKSEK HIZLI TREN HİKAYESİ
  • ertehaber.com
  • 27.03.2021 16:16
Dünyam Hastanesi
  • ertehaber.com
  • 04.03.2021 13:40
Goriller Kovid-19 aşısı oldu